Informacje dla osób z niepełnosprawnością

Informacje dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Jak załatwić sprawę w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej?

Krótki przewodnik w 10 punktach

 

1. Przygotuj się: Zanim udasz się do nas, upewnij się, że masz przy sobie dowód osobisty. Będzie on potrzebny do odbioru przepustki.

2. Jak dojechać: Nasz obiekt bardzo łatwa znaleźć. Komenda Powiatowa Policji, która znajduje się przy ulicy Berka Joselewicza 4. Nazwa Komendy jest wyraźnie napisana na budynku.

3. Gdzie szukać: Po przyjeździe udaj si,ę do recepcji. Znajduje się ona przy głównym wejściu. Nasz pracownik powie Ci dokładnie, co dalej trzeba zrobić.

4. Przystanek autobusowy: Jeżeli przyjedziesz środkiem transportu zbiorowego wysiądź na przystanku przy Centrum Spotkania Kultur. Punkt recepcja jest bardzo blisko tego przystanku.

5. Pokaż dowód: Jeśli będziesz potrzebował wejść na teren Komendy, okaż dowód osobisty pracownikowi.

6. Odbierz przepustkę: Po weryfikacji tożsamości zostanie wystawiona elektroniczna przepustka, która upoważni Cię do wejścia na teren jednostki. Pracowinik po nas zejdzie na punkt recepcyjny.

7. Nie chodź sam: Pamiętaj, że nie możesz poruszać się po terenie jednostki samodzielnie. Będziesz miał przydzielonego pracownika policji, który będzie Ci towarzyszył w trakcie przebywania na Komendzie.

8. Psi przewodnik: Jeżeli korzystasz z psa asystującego, możesz z nim wejść na teren obiektu. Upewnij się, że pies ma odpowiednie oznaczenia.

9. Zachowuj spokój: Bądź spokojny i cierpliwy. Wszystkie nasze procedury mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno Twojego jak i innych osób.

10. Zakończenie wizyty: Po załatwieniu wszystkich spraw, opuść teren jednostki zgodnie z instrukcjami wyznaczonego pracownika.

 

Pamiętaj, że jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, śmiało pytaj!


Informacja o pracy Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej (ETR)

Informacje dla osób niedosłyszących

Informacje dla osób niedowidzących


Wniosek o zapewnienie dostępności

Powrót na górę strony