Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zginęła 43-letnia kierująca

Data publikacji 21.02.2023

Dąbrowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Olesno na ul. Sucharskiego. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć poniosła 43-letnia mieszkanka powiatu dąbrowskiego.

Dzisiaj (21.02. br.) po godz. 4.00, dyżurny dąbrowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Olesno na ul. Sucharskiego (droga powiatowa nr 1313) w polu uprawnym znajduje się zniszczony samochód. Na miejsce został skierowany patrol mundurowych. Policjanci stwierdzili, że doszło do wypadku drogowego a w pobliżu znaleźli zwłoki kobiety.  
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Opel, jadąc w kierunku miejscowości Olesno od miejscowości Wola Żelichowska, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód zjechał z prawego pasa jezdni na pobocze, następnie dachował i uderzył w słup trakcji energetycznej. W samochodzie podróżowała tylko kierująca. Niestety kobieta zmarła w wyniku doznanych obrażeń przed przyjazdem służb ratunkowych. Policjanci dąbrowskiej drogówki oraz grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Pojazd, którym poruszała się mieszkanka powiatu dąbrowskiego zabezpieczono do dalszych czynności. Teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa jest szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Powrót na górę strony