Kierownictwo

  • ant
    Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej
    Jest absolwentem: Akademia Pedagogiczna im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – Wydział Pedagogiczny – Samorząd i Polityka Lokalna Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie Przebieg służby: 20.08.1995r. - aplikant PPPiP KP I w Katowicach, 01.05.1997r. - policjant DPI KP w Czchowie, KPP w Brzesku, 01....
    więcej
  • ant
    I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej
    W szeregi Policji wstąpił w 1992 r. W latach 2001 - 2007 pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Sekcji Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Od 17 kwietnia 2007 r. zajmował stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czchowie, natomiast od  1 września 2010 r do stycznia 2018r.  pełnił funkcję...
    więcej