Zaproszenie na bieg charytatywny

Zaproszenie do biegu charytatywnego

Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Strach  zaprasza wszystkich chętnych do udziału w IV edycji Biegu "Przybij 5tke" 3 czerwca 2018 roku o godzinie 14:00.

Impreza organizowana jest przez stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska pod honorowym patronatem Komendanta. Jej celem jest ukazanie potrzeby podejmowania wspólnych działań dążących do zebrania funduszy na cele charytatywne, integracja społeczności lokalnej, promowanie aktywnego rodzinnego sposobu wypoczynku, popularyzowanie aktywności wśród dzieci i młodzieży oraz osób starszych.  Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz rehabilitacji ruchowej podopiecznych Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dla każdego z uczestników przewidziane są liczne atrakcje m.in. rywalizacja w biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, statuetki i medale dla każdego uczestnika, pokaz radiowozów, motocykli policyjnych oraz prezentacja około 100 jednostek broni palnej ze Stowarzyszenia ONE SHOT i Ekipy 061. Każde chętne dziecko będzie mogło usiąść za kółkiem radiowozu czy motocykla i na chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant.

 Szczegóły: https://www.facebook.com/RunTeamDT/

 

 

Robimy to co najbardziej lubimy czyli biegamy  w szczytnym celu!