Święto Służby Cywilnej

Święto Służby Cywilnej

Dziś (9 listopada 2018 roku) w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej pracownicy Policji obchodzili swoje święto. W tym wyjątkowym dniu Komendant Powiatowy Policji nadkom. Mirosław Strach oraz Komendant Komisariatu Policji w Szczucinie podinsp. Bogumił Jedynak wraz z kadrą kierowniczą podziękowali pracownikom za ich codzienną pracę na rzecz Policji.

Dzień 11 listopada, na który przypada odzyskanie przez Polskę niepodległości został ustanowiony również Dniem Służby Cywilnej. Z tej okazji, w dniu 9 listopada w Komendzie Powiatowej Policji Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Strach spotkał się z pracownikami dąbrowskiej Policji, aby podziękować im za codzienny trud w pracy na rzecz Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Komendant odniósł się do pracy Wszystkich pracowników cywilnych naszej jednostki, podkreślając w sposób szczególny zasługi  pracowników zaangażowanie oraz to jak ważna role spełniają w szeregach policji wpływając swa codzienną sumienna praca na  sprawność działania całej jednostki.

Następnie Komendant wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu drogowego oraz Komendantem Komisariatu w Szczucinie wręczyli Wszystkim pracownikom okolicznościowe upominki.

 

 

Z OKAZJI ŚWIĘTA SŁUŻBY CYWILNEJ

Wszystkim pracownikom policji składamy życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.